_
bezpieczne zakupy
i łatwa obsługa
pomoc techniczna
+48 605 644 441
Witaj w naszym sklepie

Radiotelefon Motorola DP4801 Ex ATEX

Dostępność: Dostępny

bez podatku 5 882,76 zł z VAT23% 7 235,81 zł

Krótki opis

W pełni wyposażony przenośny radiotelefon DP4801 Ex z certyfikatem ATEX oferuje niezrównaną komunikację głosową, możliwość transmisji danych, zintegrowany system GPS, wiadomości tekstowe, kolorowy wyświetlacz z ułatwiającym czytanie wiadomości trybem dziennym/nocnym oraz najlepsze w swojej klasie audio, obejmujące funkcję Inteligentnego dźwięku i dostosowywaną do potrzeb użytkownika funkcję powiadomień głosowych.


Model DP4801 Ex, dostępny w wersjach działających w pasmach UHF i VHF, charakteryzuje się 5-wierszowym wyświetlaczem, pełną klawiaturą, możliwością obsługi nawet 1000 kanałów, pięcioma przyciskami programowalnymi, przyciskiem alarmowym, funkcją wykrywana zagrożenia pracownika oraz stopniem ochrony IP67 na wypadek zanurzenia.


Skład zestawu: Radiotelefon DP4801 Ex z anteną i akumulatorem IMPRES Litowo-jonowym (Li-ion) o pojemności 2075 mAh, ładowarka jednostanowiskowa IMPRES 220/240V, 2,5" klips do paska, instrukcja obsługi.

Radiotelefon Motorola DP4801 Ex ATEX

* wymagane pola

bez podatku 5 882,76 zł z VAT23% 7 235,81 zł

W pełni wyposażony przenośny radiotelefon Motorola DP4801 Ex z certyfikatem ATEX oferuje niezrównaną komunikację głosową, możliwość transmisji danych, zintegrowany system GPS, wiadomości tekstowe, kolorowy wyświetlacz z ułatwiającym czytanie wiadomości trybem dziennym/nocnym oraz najlepsze w swojej klasie audio, obejmujące funkcję Inteligentnego dźwięku i dostosowywaną do potrzeb użytkownika funkcję powiadomień głosowych.

 

Model DP4801 Ex, dostępny w wersjach działających w pasmach UHF i VHF, charakteryzuje się 5-wierszowym wyświetlaczem, pełną klawiaturą, możliwością obsługi nawet 1000 kanałów, pięcioma przyciskami programowalnymi, przyciskiem alarmowym, funkcją wykrywana zagrożenia pracownika oraz stopniem ochrony IP67 na wypadek zanurzenia.

Certyfikat ATEX 

Posiada certyfikat uprawniający do pracy w środowiskach zagrożonym wybuchami, takich jak platformy wiertnicze, zakłady petrochemiczne, rurociągi i zakłady przetwórcze.

Gazy: ATEX: Class II 2G Ex ib, IIC T4 Gb, IECEx: Ex ib IIC T4 Gb
Pyły: ATEX: Class II 2D Ex ib, IIIC T130°C Db, IECEx: Ex ib IIIC, T130°C Db
Kopalnie: ATEX: Class I M2 Ex, ib I Mb, IECEx: Ex ib I Mb

Najlepsza w swojej klasie jakość dźwięku

Skierowany do przodu głośnik dużej mocy oraz funkcja Inteligentny dźwięk, która automatycznie dostosowuje głośność radiotelefonu do natężenia hałasu w otoczeniu.

Duży pełnoekranowy wyświetlacz

Pięciowierszowy wyświetlacz z elastycznym interfejsem opartym na menu. Czytelne ikony oraz duże, proste w obsłudze przyciski nawigacyjne ułatwiają odczytywanie wiadomości i poruszanie się po menu.

Dzienny oraz nocny tryb wyświetlacza

Wyświetlacz ma wyższą rozdzielczość, dzięki czemu jego zawartość jest lepiej widoczna nawet w pełnym świetle dziennym. Ponadto może pracować w trybie nocnym, który sprawia, że ekran jest lepiej czytelny w warunkach ciemności.

Aplikacje do obsługi danych podnoszące efektywność pracy

Dzięki największemu w branży programowi rozwoju aplikacji dostępny jest szeroki wachlarz specjalistycznych aplikacji, takich jak śledzenie lokalizacji, bramki poczty elektronicznej, przekierowywanie, telefonia, wykrywanie zagrożenia pracownika i zarządzanie zleceniami pracy.

OBEJRZYJ FILM

Wiadomości tekstowe

Wysyłanie wstępnie zaprogramowanych wiadomości do członków zespołu w sytuacji, gdy wiadomość radiowa musi zostać dostarczona bez przerywania pracy pracownikom lub gościom.

Zintegrowany system GPS

Używając zintegrowanego systemu GPS, zlokalizujesz mobilne zespoły pracowników.

Wbudowane przesyłanie danych w systemie Bluetooth

Możesz się łatwo dzielić informacjami w czasie rzeczywistym, łącząc radiotelefony z urządzeniami obsługi danych współdziałającymi z systemem Bluetooth.

Wbudowane przesyłanie dźwięku w systemie Bluetooth

Ta wbudowana funkcja radiotelefonu umożliwia łączność z bezprzewodowymi akcesoriami, do których należą wyjątkowe bezprzewodowe słuchawki firmy Motorola do pracy w warunkach krytycznych, skonstruowane pod kątem niezawodnej komunikacji w niesprzyjających okolicznościach.

Capacity Plus

Cyfrowy system trankingowy dla pojedynczej stacji bazowej zapewnia maksymalne wykorzystanie możliwości systemu MOTOTRBO. Umożliwia uzyskanie przesyłania głosu i danych na dużą skalę dla ponad tysiąca użytkowników przy jednej stacji bazowej bez dodawania nowych częstotliwości.Go

IP Site Connect

Cyfrowe rozwiązanie poszerzające możliwości systemu MOTOTRBO w zakresie przesyłania głosu i danych przez wykorzystanie Internetu. Umożliwia połączenie nawet 15 stacji bazowych dla zapewnienia komunikacji między użytkownikami rozproszonymi geograficznie, w celu utworzenia rozległej sieci komunikacyjnej lub poprawy zasięgu na jednym obszarze z przeszkodami fizycznymi.

WIĘCEJ

Linked Capacity Plus

Linked Capacity Plus jest systemem trankingowym dla wielu stacji bazowych przeznaczonym dla platformy MOTOTRBO. Wykorzystano w nim system Capacity Plus o wysokiej pojemności oraz rozwiązanie IP Site Connect umożliwiające pokrycie rozległego obszaru. W rezultacie można utrzymywać łączność między pracownikami znajdującymi się w rozmaitych miejscach, stosując przystępne cenowo rozwiązanie zapewniające wysokiej pojemności tranking na rozległym obszarze.

WIĘCEJ

Przycisk alarmowy

Pomarańczowy przycisk u góry radiotelefonu można zaprogramować tak, aby naciśnięcie go powodowało wysłanie do nadzorcy lub dyspozytora powiadomienia o sytuacji alarmowej.

Przerywanie transmisji

Umożliwia przerwanie rozmowy radiotelefonicznej innych użytkowników w celu przekazania krytycznych informacji dokładnie wtedy, gdy zachodzi taka potrzeba.

Podstawowa lub rozszerzona ochrona prywatności

Wbudowane szyfrowanie zwiększa bezpieczeństwo.

Solidna konstrukcja

Szczelnie zabezpieczona przed wpływem wiatru i kurzu oraz wnikaniem wody przy zanurzeniu na głębokość 1 metra przez 30 minut (IP67).


Skład zestawu: Radiotelefon Motorola DP4801 Ex z anteną i akumulatorem IMPRES Litowo-jonowym (Li-ion) o pojemności 2075 mAh, ładowarka jednostanowiskowa IMPRES 220/240V, 2,5" klips do paska, instrukcja obsługi.

Radiotelefon objęty jest 24 miesięczną gwarancją producenta z wyjątkiem akumulatora.

Producent Motorola
Wyświetlacz Kolorowy
Klawiatura Numeryczna
Przycisk alarmowy Tak
Wymiary 130,3 x 55,2 x 41,1 mm
Waga 482,5 g
Czas pracy akumulatora 11,1 godz. w trybie analogowym, 16,2 godz. w trybie cyfrowym
Norma IP IP67
Iskrobezpieczny Tak
Pasmo UHF, VHF
GPS Tak
Bluetooth Tak
Wiadomości tekstowe Tak
Kodowanie Rozszerzone
Mandown Tak
Capacity Plus Tak
Linked Capacity Plus Tak
IP Site Connect Tak

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.