_
bezpieczne zakupy
i łatwa obsługa
pomoc techniczna
+48 605 644 441
Witaj w naszym sklepie

O firmie

RadioTrade

Sklep internetowy RadioTrade.pl jest częścią firmy AlfaSerwis ze Szczecina.

Firma AlfaSerwis powstała w 2001 roku. W pierwszych latach działalności zajmowaliśmy się serwisem telefonów komórkowych oraz sprzętu radiowego. W 2006 roku rozszerzyliśmy swoją działalność o sprzedaż i dystrybucję profesjonalnego sprzętu łączności.

W chwili obecnej oferujemy Państwu szeroki zakres urządzeń radiowych, poczynając od radiotelefonów konsumenckich - nie wymagających licencji, poprzez radiotelefony profesjonalne - przenośne oraz przewoźne, a na kompleksowych systemach łączności radiowej kończąc.

Ponadto w swojej ofercie posiadamy specjalistyczne akcesoria do radiotelefonów wiodących  na świecie firm Motorola oraz Savox.

Wieloletnie doświadczenie oraz wykwalifikowany personel, gwarantuje Państwu fachową obsługę oraz w pełni profesjonalne podejście do każdego klienta.

Głównym obszarem naszej działalności jest sprzedaż, projektowanie oraz montaż systemów łączności radiowej.

Odbiorcami sprzedawanego przez nas sprzętu są klienci instytucjonalni - Straż Pożarna, Policja, jednostki samorządu terytorialnego oraz firmy państwowe i prywatne. Ofertę obejmującą sprzęt nie wymagający licencji kierujemy do klienta indywidualnego.

Sprzedawany przez nas sprzęt jest fabrycznie nowy posiadający 24 miesięczną gwarancję producenta i pochodzi od licencjonowanego dostawcy.