_
bezpieczne zakupy
i łatwa obsługa
pomoc techniczna
+48 605 644 441
Witaj w naszym sklepie

Radiotelefon Motorola DM2600

Dostępność: Dostępny

bez podatku 1 685,18 zł z VAT23% 2 072,75 zł

Krótki opis

Radiotelefon Motorola DM2600 to 160 kanałowy cyfrowy radiotelefon, pracujący w paśmie VHF lub UHF , w trybie analogowym i cyfrowym (DMR). Radiotelefon jest wyposażony w szereg zaawansowanych funkcji co zwiększa jego funkcjonalność, czyniąc z niego sprzęt dla bardziej wymagających użytkowników.


Skład zestawu: mikrofon standardowy, stalowy uchwyt uniwersalny, kabel zasilający 12V, instrukcja obsługi.

Radiotelefon Motorola DM2600

* wymagane pola

bez podatku 1 685,18 zł z VAT23% 2 072,75 zł

Radiotelefon Motorola DM2600 to 160 kanałowy cyfrowy radiotelefon, pracujący w paśmie VHF lub UHF , w trybie analogowym i cyfrowym (DMR). Radiotelefon jest wyposażony w szereg zaawansowanych funkcji co zwiększa jego funkcjonalność, czyniąc z niego sprzęt dla bardziej wymagających użytkowników.

Najlepsza w swojej klasie jakość dźwięku

Duży głośnik oraz funkcja Inteligentny dźwięk, która automatycznie dostosowuje głośność radiotelefonu do natężenia hałasu w otoczeniu.

Czytelny wyświetlacz

Ulepszony 2-wierszowy czarno-biały wyświetlacz z elastycznym interfejsem oraz menu. Ikony oraz proste w obsłudze przyciski nawigacji ułatwiają odczytywanie wiadomości i poruszanie się w menu.

Elastyczność konfiguracji i łatwość obsługi 

Urządzenia dostępne są w wersji pracującej w paśmie częstotliwości UHF i VHF z pojemnością na poziomie 256 kanałów (max 160 w jednej strefie), dużym, łatwo dostępnym regulatorem poziomu głośności oraz czterema programowalnymi przyciskami, z których jednemu można przypisać funkcję przycisku alarmowego.

Wiadomości tekstowe

Funkcja przesyłania wcześniej przygotowanych wiadomości tekstowych przydaje się w sytuacjach, gdy niezbędna jest dyskrecja lub gdy w ramach rutynowej komunikacji trzeba przekazać informacje bez przeszkadzania gościom lub pracownikom.

Capacity Plus

Cyfrowy system trankingowy dla pojedynczej stacji bazowej zapewnia maksymalne wykorzystanie możliwości systemu MOTOTRBO. Umożliwia uzyskanie przesyłania głosu i danych na dużą skalę dla ponad tysiąca użytkowników przy jednej stacji bazowej bez dodawania nowych częstotliwości.

IP Site Connect

Cyfrowe rozwiązanie poszerzające możliwości systemu MOTOTRBO w zakresie przesyłania głosu i danych przez wykorzystanie Internetu. Umożliwia połączenie nawet 15 stacji bazowych dla zapewnienia komunikacji między użytkownikami rozproszonymi geograficznie, w celu utworzenia rozległej sieci komunikacyjnej lub poprawy zasięgu na jednym obszarze z przeszkodami fizycznymi.

WIĘCEJ

Linked Capacity Plus

Linked Capacity Plus jest systemem trankingowym dla wielu stacji bazowych przeznaczonym dla platformy MOTOTRBO. Wykorzystano w nim system Capacity Plus o wysokiej pojemności oraz rozwiązanie IP Site Connect umożliwiające pokrycie rozległego obszaru. W rezultacie można utrzymywać łączność między pracownikami znajdującymi się w rozmaitych miejscach, stosując przystępne cenowo rozwiązanie zapewniające wysokiej pojemności tranking na rozległym obszarze.

WIĘCEJ

Przerywanie komunikacji w sytuacjach awaryjnych 

Umożliwia przerwanie rozmowy radiotelefonicznej innych użytkowników w celu przekazania krytycznych informacji dokładnie wtedy, gdy zachodzi taka potrzeba.

Podstawowa lub rozszerzona ochrona prywatności

Wbudowane szyfrowanie zwiększa bezpieczeństwo. Funkcja w wersji podstawowej w standardzie, rozszerzona opcjonalnie.

Solidna konstrukcja

Szczelnie zabezpieczona przed wpływem wiatru i kurzu oraz wnikaniem wody (IP54).


Skład zestawu: Radiotelefon Motorola DM2600, mikrofon standardowy, stalowy uchwyt uniwersalny, kabel zasilający 12V, instrukcja obsługi.

Radiotelefon objęty jest 24 miesięczną gwarancją producenta.

Producent Motorola
Wyświetlacz Monochromatyczny
Klawiatura Uproszczona
Przycisk alarmowy Tak
Wymiary 44 x 169 x 134 mm
Waga 1,3 kg
Pasmo UHF, VHF
GPS Nie
Bluetooth Nie
Wiadomości tekstowe Tak
Kodowanie Rozszerzone - opcja
Capacity Plus Tak
Linked Capacity Plus Tak
IP Site Connect Tak

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.