_
bezpieczne zakupy
i łatwa obsługa
pomoc techniczna
+48 605 644 441
Witaj w naszym sklepie

Radiotelefon Motorola DP2600

Dostępność: Dostępny

bez podatku 1 991,58 zł z VAT23% 2 449,63 zł

Krótki opis

Radiotelefon Motorola DP2600, dostępny w wersjach działających w pasmach UHF i VHF, charakteryzuje się 2-wierszowym wyświetlaczem, uproszczoną klawiaturą dla zapewnienia łatwego poruszania się po menu, możliwością obsługi 16-kanałów, trzema przyciskami programowalnymi oraz stopniem ochrony IP55 przed wnikaniem wody.


Funkcja Inteligentny dźwięk oraz funkcja powiadomień głosowych umożliwiają łatwą komunikację w trudnych warunkach pracy. Krystalicznie przejrzysty czarno-biały ekran ułatwia poruszanie się po menu i dostęp do listy kontaktów. Współdziała ponadto z urządzeniami analogowymi, umożliwiając przechodzenie na łączność cyfrową we własnym tempie i zgodnie z dostępnym budżetem.


Skład zestawu: Radiotelefon z anteną i standardowym akumulatorem niklowo-wodorkowym (Ni-MH) o pojemności 1400 mAh, ładowarka jednostanowiskowa 220/240V, 2,5" klips do paska, instrukcja obsługi.

Radiotelefon Motorola DP2600

* wymagane pola

bez podatku 1 991,58 zł z VAT23% 2 449,63 zł

Radiotelefon Motorola DP2600 oferuje najlepszą w swojej klasie jakość dźwięku. Funkcja Inteligentny dźwięk oraz funkcja powiadomień głosowych umożliwiają łatwą komunikację w trudnych warunkach pracy. Krystalicznie przejrzysty czarno-biały ekran ułatwia poruszanie się po menu i dostęp do listy kontaktów.

Współdziała ponadto z urządzeniami analogowymi, umożliwiając przechodzenie na łączność cyfrową we własnym tempie i zgodnie z dostępnym budżetem. Model Motorola DP2600, dostępny w wersjach działających w pasmach UHF i VHF, charakteryzuje się 2-wierszowym wyświetlaczem, uproszczoną klawiaturą dla zapewnienia łatwego poruszania się po menu, możliwością obsługi 16-kanałów, trzema przyciskami programowalnymi oraz stopniem ochrony IP55 przed wnikaniem wody.

Capacity Plus (opcja)

Cyfrowy system trankingowy dla pojedynczej stacji bazowej zapewnia maksymalne wykorzystanie możliwości systemu MOTOTRBO. Umożliwia transmisję głosu i danych dla ponad tysiąca użytkowników przy jednej stacji bazowej bez dodawania nowych częstotliwości.

IP Site Connect (opcja)

Cyfrowe rozwiązanie poszerzające możliwości systemu MOTOTRBO w zakresie przesyłania głosu i danych przez wykorzystanie Internetu. Umożliwia połączenie nawet 15 stacji bazowych dla zapewnienia komunikacji między użytkownikami rozproszonymi geograficznie, w celu utworzenia rozległej sieci komunikacyjnej lub poprawy zasięgu na jednym obszarze z przeszkodami fizycznymi.

Linked Capacity Plus (opcja) 

Linked Capacity Plus jest systemem trankingowym dla wielu stacji bazowych przeznaczonym dla platformy MOTOTRBO. Wykorzystano w nim system Capacity Plus o wysokiej pojemności oraz rozwiązanie IP Site Connect umożliwiające pokrycie rozległego obszaru. W rezultacie można utrzymywać łączność między pracownikami znajdującymi się w rozmaitych miejscach, stosując przystępne cenowo rozwiązanie zapewniające wysokiej pojemności tranking na rozległym obszarze.

Przerywanie transmisji (opcja)

Umożliwia przerwanie rozmowy radiotelefonicznej innych użytkowników w celu przekazania krytycznych informacji dokładnie wtedy, gdy zachodzi taka potrzeba.

Podstawowa lub opcjonalna rozszerzona ochrona prywatności

Wbudowane szyfrowanie zwiększa bezpieczeństwo.

Solidna konstrukcja

Ochrona przed wnikaniem pyłu i wody wg normy IP55.

Wiodąca w branży jakość dźwięku

Gdy chodzi o czystość dźwięku, jej wyjątkowo wysoki stopień w technice cyfrowej jest bezdyskusyjny. Radiotelefony przenośne serii DP2000 zapewniają cyfrową jakość na całym obszarze objętym zasięgiem, a ponadto mają wyjątkowe wyposażenie, dzięki któremu pracownicy mogą słyszeć i być słyszani wyraźnie, gdziekolwiek się znajdują. Funkcja Inteligentny dźwięk sprawia, że hałas tła jest automatycznie kompensowany w wyniku automatycznej regulacji głośności radiotelefonu, wobec czego pracownicy nie muszą sami dokonywać tej regulacji, nie chcąc przeoczyć połączenia w hałaśliwym miejscu lub przeszkadzać innym po przejściu do cichego otoczenia.

Krystalicznie przejrzysty monochromatyczny wyświetlacz

Dobrze czytelny, łatwy w obsłudze 2-wierszowy wyświetlacz.

Współdziałanie z urządzeniami analogowymi i cyfrowymi

Praca w trybie analogowym i cyfrowym. Dynamiczny tryb mieszany przemiennika ułatwia automatyczne przełączanie między połączeniami analogowymi i cyfrowymi.


Skład zestawu: Radiotelefon Motorola DP2600 z anteną i standardowym akumulatorem niklowo-wodorkowym (Ni-MH) o pojemności 1400 mAh, ładowarka jednostanowiskowa 220/240V, 2,5" klips do paska, instrukcja obsługi.

Radiotelefon objęty jest 24 miesięczną gwarancją producenta z wyjątkiem akumulatora.

Producent Motorola
Wyświetlacz Monochromatyczny
Klawiatura Uproszczona
Przycisk alarmowy Nie
Wymiary 122 x 56 x 36,4 mm
Waga 285g
Czas pracy akumulatora 11,5 godz. w trybie cyfrowym, 8 godz. w trybie analogowym
Norma IP IP55
Iskrobezpieczny Nie
Pasmo UHF, VHF
GPS Nie
Bluetooth Nie
Wiadomości tekstowe Nie
Kodowanie Podstawowe
Mandown Nie
Capacity Plus Tak
Linked Capacity Plus Tak
IP Site Connect Tak
View FileKarta katalogowa Motorola DP2000    Size: (478.69 KB)
View FileBroszura danych technicznych Motorola DP2000    Size: (358.69 KB)

Mogą cię również zainteresować następujące produkty

Radiotelefon Motorola DP4600e

Radiotelefon Motorola DP4600e

bez podatku 2 451,15 zł z VAT23% 3 014,91 zł
Radiotelefon Motorola DP3441

Radiotelefon Motorola DP3441

bez podatku 2 420,50 zł z VAT23% 2 977,23 zł
   

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.