_
bezpieczne zakupy
i łatwa obsługa
pomoc techniczna
+48 605 644 441
Witaj w naszym sklepie

System profesjonalnych radiotelefonów cyfrowych MOTOTRBO

 

Wszechstronny pakiet radiotelefonów przenośnych i przewoźnych, przemienników oraz akcesoriów, MOTOTRBO oferuje prywatne, oparte na standardach rozwiązanie, które jest oszczędne i może być z łatwością dostosowane do potrzeb - czyli kompletny pakiet zaspakajający konkretne potrzeby łączności w Twojej firmie czy instytucji.

Radiotelefony przewoźne MOTOTRBO

Dzięki technologii cyfrowej radiotelefony MOTOTRBO™ zapewniają dwukrotnie wyższą wydajność, lepszą jakość dźwięku oraz zintegrowane aplikacje danych. Wybierz wyświetlacz alfanumeryczny lub numeryczny; urządzenie z funkcją GPS lub bez; UHF i VHF, aż do 160 kanałów. Standardowa wysyłka obejmuje kompaktowy mikrofon i dwuletnią gwarancję, a dodatkowo także jednoroczny pakiet na usługi naprawcze.

Radiotelefony przewoźne MOTOTRBO

Dzięki technologii cyfrowej radiotelefony przenośne MOTOTRBO™ zapewniają podwójną moc, wyraźniejszy dźwięk, o 40% dłuższą pracę baterii i zintegrowane aplikacje danych. Wybierz wersję z wyświetlaczem lub bez; z systemem GPS lub bez; UHF i VHF, aż do 160 kanałów. Przenośne radiotelefony są standardowo dostarczane z akumulatorem żelowym IMPRES™ Li-ion 1500 mAh, ładowarką jednostanowiskową IMPRES oraz dwuletnią gwarancją i jednorocznym pakietem na usługi naprawcze.

Przemienniki MOTOTRBO

Przemienniki MOTOTRBO™ działają w trybie cyfrowym i analogowym, co umożliwia łatwe przejście pomiędzy technologiami i zapewnia grupie roboczej łatwą komunikację. Przemienniki MOTOTRBO obsługują równocześnie dwie ścieżki przesyłu głosu lub danych w cyfrowym trybie TDMA (Time Division Multiple Access - wielodostęp z podziałem czasowym), a diody jednoznacznie wskazują tryby przesyłu i odbioru.